Nie spalaj się !

UWAGA! Pierwsza edycja programu Nie spalaj się! WUModa na niepalenie została zakończona. Poniżej znajdują sią informacje archiwalne.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak szybko i skutecznie wybielić swoje zęby? Albo jak opóźnić proces tworzenia się zmarszczek lub zapobiec powstawaniu przebarwień na skórze twarzy? Czy chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz przyczynić się do wygrania walki z nieustępującym od lat trądzikiem? Niepokoją Cię obwisłe policzki oraz worki pod oczami? Poranny kaszel, zadyszka przy wchodzeniu po schodach? Wypadanie włosów, nieświeży oddech, żółcenie palców, brzydkie zmiany na paznokciach

Może zainteresujesz się, jak można temu wszystkiemu zaradzić i podejmiesz walkę o swój stan zdrowia?

Marzysz o wyjeździe na koncert swojego ulubionego zespołu rockowego do Amsterdamu, ale zawsze masz ważniejsze wydatki? Albo myślisz o pobycie na Wyspach Kanaryjskich w czterogwiazdkowym hotelu lub chciałbyś zobaczyć Dominikanę? Zależy Ci na wysłaniu syna na obóz karate albo na sfinansowaniu wnuczce roweru górskiego, ale nie masz wystarczających środków? Od lat czekasz na możliwość odwiedzin syna mieszkającego w Australii, ale nie chcesz prosić go o pieniądze na bilet? Chciałbyś zrobić remont mieszkania i ciągle odsuwasz to w czasie?

Może chcesz się wreszcie dowiedzieć, w jaki sposób możesz poprawić swój stan zdrowia, jednocześnie zarabiając tysiące złotych w skali roku?

Nie obawiaj się, to nie jest reklama prywatnej kliniki piękności, ani obietnica zdobycia szybkich pieniędzy w firmie pożyczkowej! To kampania Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod tytułem:

Nie spalaj się! #WUModa na niepalenie

Spróbuj powiedzieć swojemu nałogowi palenia papierosów: STOP!

Do tej niełatwej, lecz tak ważnej decyzji zachęcamy każdego! Zwracamy się do Was, Drodzy Pracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Doktoranci oraz Studenci!  Połączmy siły, aby razem skuteczniej pozbyć się trującego dymu tytoniowego z klatek schodowych, przedsionków, korytarzy oraz podziemi szpitalnych. Pozbądźmy się go również sprzed wejść do naszych uniwersyteckich budynków!

Zapraszamy do programu Nie spalaj się! #WUModa na niepalenie, który został stworzony, by dać wsparcie tym z Was, którzy odważą się rzucić palenie i zacząć zdrowienie. Szczegóły znajdziecie w kolejnych zakładkach.