O programie

Uwaga! Pierwsza edycja programu została zakończona, poniżej znajdują się informacje archiwalne!

Celem Programu „Nie spalaj się! #WUModa na niepalenie” jest pomoc pracownikom, studentom oraz doktorantom Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zerwaniu z nałogiem palenia tytoniu oraz stworzenie ku temu przyjaznej atmosfery na Uczelni.

Każdy przedstawiciel WUM, który dobrowolnie zdecyduje się przystąpić do Programu, będzie mógł skorzystać z kilku aktywności dedykowanych tylko uczestnikom Programu.

Proponowane aktywności:

możliwość skorzystania z e-konsultacji specjalistycznych: kardiologa, pulmonologa, farmakologa, onkologa i periodontologa

(zakładka NASI EKSPERCI, formularz „Zapytaj Eksperta”),

przystąpienie do akcji „sport zamiast papierosa”,

dostęp do porad: jak radzić sobie z nałogiem w momentach zwątpienia, jak przetrwać kryzys, co zrobić kiedy chęć

sięgnięcia po papierosa nas przerasta, jakich skutecznych metod używać, by plan rzucenia palenia zakończył się sukcesem itp.,

motywacja do wytrwania w programie przy pomocy gadżetów kampanii.

Uczestnicy Programu „Nie spalaj się! #WUModa na niepalenie”, którym uda się rzucić palenie
zostaną nagrodzeni przez Władze Uczelni karnetami na pływalnię
w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM.